24 Mayıs 2017 Çarşamba -
yt
d
s
Site Demo Modu
Geri Dön
                                                                                                  www.ihalegundem.com
 
 
İhale Duyuruları                 : İhale duyuruları  www.ekap.kik.gov.tr  sitesinde ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.İhale Gündem olarak bizler sadece Yapım ihalelerini  sitemizde yayınlamaktayız.
 
İhale Sonuçları                   : Türkiye genelinde Ajansımıza ulaşan İhale sonuçları,Y.maliyet, Sınır değer ve Teklif veren firmalardan En düşük teklif veren firma ve Sınır değer üstü teklif veren firmalar detaylı bir şekilde yayınlanmaktadır.                                       
Kesinleşmiş  İhale Sonuçları : Ekap tarafından onaylanmış ve İhaleyi Kesin olarak Kazanan  Firma ile ilgili Tüm Detaylar yayınlakmaktadır.
 
Özel Sektör Projeleri         : Özel sektör tarafından yapılmakta olan ,Konut, Avm, Hastane,Otel,Turizm vb.projelere detaylıı olarak yer verilmektedir.
 
Firmalar                              : Sitemizde sektör firmaları detaylı bir şekilde yayınlanmakta olup,her gün yeni yüzlerce firma eklenmektedir.Sizlerde firmanızın bu kısımda yer almasını isterseniz bizlere gerekli bilgilerinizi İletişim linkini kullanarak gönderebilirsiniz.Web sayfalı firmalar firma logosu ile yayınlanmaktadır.
 
                                                                                                 
 
                                                                            Sitemiz Webzane Bilişim Hizmetleri nin ( Profesyonel  kadrosu tarafından hazırlanmıştır.)