24 Mayıs 2017 Çarşamba -
a
s
i
Hakkımızda
Geri Dön

2013 yılında yayın hayatına başlayan sitemiz,Gelişen teknoloji ile içeriğini sürekli geliştirerek sizlere hizmet vermeye devam  edecektir..

Sitemizden Ana hatları ile faydalanabileceğiniz bölümler;


İHALE DUYURULARI                            :  İhale duyurularını tüm detaylarıyla birlikte günlük olarak takip edebilirsiniz.

 

İHALE SONUÇLARI                              :   Sitemizde, İhale sonuçları günlük olarak yayınlanmaktadır. İhaleye katılan firmaların , teklifler ,adresleri ve ayrıca Aşırı düşük teklif üstü teklif veren firma belirtilmekte ,firma´nın adres ve telefonları yayınlanmaktadır.

 

KESİNLEŞMİŞ İHALE SONUÇLARI   :  EKAP da yayınlanan Kesinleşmiş ihale sonuçları kazanan firma´nın ismi ve irtibat bilgileriyle birlikte yayınlanmaktadır.

 

ÖZEL SEKTÖR PROJELERİ               :  Tüm İnşaat ve Hizmet sektörlerini ilgilendiren bu bölümde, özel sektörün devam eden inşaat projeleri tüm detaylarıyla görsel proje resmi ile yayınlanmaktadır.

Proje içerisinde,yatırımcı-yüklenici firmanın irtibat bilgileri,projenin başlangıç-bitiş tarihleri ve proje kapsamında yapılacak iş ile ilgili detaylar yer almaktadır.

 

FİRMALAR                                             :  Sektörde yer alan Firmaların tüm irtibat bilgileri,burda ayrıntılı olarak yayınlanmaktadır.

 

SEKTÖREL HABERLER                     :  İnşaat Sektörü ile ilgili gelişmeler,ilerde hayata geçirilecek projeler ve bunlar ile ilgili tüm detay ve görsel resimler yayınlanmaktadır.