19 Temmuz 2018 Perşembe -
s
t
o
Şehitkamil Göztepe Sosyal Tesisi
Geri Dön

                                           

Şehitkamil Belediyesi tarafından Göztepe Mahallesi’ne inşa edilen sosyal tesis tamamlanma aşamasına getirildi. Çevre düzenleme çalışmaları yapılan Göztepe Mahallesi Sosyal Tesisi kısa süre sonra vatandaşın hizmetine açılacak.

Şehitkamil Belediyesi tarafından Göztepe Mahallesi’ne inşa edilen sosyal tesis tamamlanma aşamasına getirildi. Çevre düzenleme çalışmaları yapılan Göztepe Mahallesi Sosyal Tesisi kısa süre sonra vatandaşın hizmetine açılacak.

 

SOSYAL TESİS MUTLU ETTİ

İlçe halkının birçok ihtiyacını sosyal tesisler aracılığıyla karşılayan Şehitkamil Belediyesi, modern ve çok amaçlı sosyal tesisler inşa etmeyi sürdürüyor. Şehitkamil Belediyesi, Göztepe Mahallesinde yapımına başladığı 300 metrekare inşaat alanına sahip 2 katlı sosyal tesisi kısa süre içinde tamamladı. Son olarak çevre düzenlemesi yapılan sosyal tesis, kısa süre sonra vatandaşın hizmetine sunulacak. Sosyal tesisin kısa sürede tamamlanması mahalleliyi mutlu etti. Mahalleli adına sağlanan hizmetlerden duyulan memnuniyeti dile getiren Göztepe Mahalle Muhtarı Mehmet Zencirci, çalışmaları dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

 

TÜM MAHALLELİ BU SOSYAL TESİSİMİZDEN FAYDALANACAK

Çalışmalara ilişkin değerlendirmede bulunan Göztepe Mahalle Muhtarı Mehmet Zencirci, yapılan sosyal tesisin mahalleliye önemli faydalar sağlayacağını kaydetti. Muhtar Zencirci, “Mahallemizde sosyal tesis yoktu. Sağ olsun Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu ve ekibi, mahallemizin sosyal tesis ihtiyacını karşıladı. Yer problemi vardı. Kamulaştırma yapıldı. Daha sonra da sosyal tesis inşaatına başlandı. Bugün itibariyle sosyal tesisimiz tamamlandı. Çevre düzenleme çalışması yapılıyor. En kısa sürede açılışını yapacağımız sosyal tesis halkımızın hizmetine sunulacak. Sosyal tesisimiz 2 katlı olarak yapıldı. Bir katı hanımlara bir katı da erkeklere yönelik hizmet verecek. Tüm mahalleli bu sosyal tesisimizden faydalanacak. Sosyal tesisimiz çok güzel oldu. Sosyal tesisin tamamlanması, mahallemiz açısından çok iyi oldu. Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine çalışmaları dolayısıyla çok çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Şehitkamil Belediyesi